O kancelarii

Z

ałożycielem Kancelarii jest radca prawny Anna Parys (nr wpisu OL – 1552), członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie od 2010 r. Prowadzi szkolenia i doradztwo z zakresu prawa dla osób fizycznych, jak również dla przedsiębiorców. Autorka artykułów prasowych z zakresu prawa publikowanych na łamach gazety „Polska Zbrojna” oraz Tygodnika Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA”. Współautorka publikacji „Przewodnik po prawie” wydanego w ramach projektu „Bezpłatne porady”. Redaktor (ekspert) serwisu prawniczego Prawimy.pl.

Kancelaria prawna posiada doświadczenie w zakresie prawa cywilnego (pozew o zapłatę, odszkodowanie), prawa spadkowego, prawa rodzinnego (rozwód, podział majątku, alimenty) i prawa pracy, zaś specjalizuje się w  obsłudze prawnej przedsiębiorców (bieżąca obsługa, negocjacje, zamówienia publiczne).

Kancelaria prawna prowadzi stałą współpracę z radcami prawnymi i aplikantami radcowskimi specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, jak również z kancelarią notarialną, kancelarią komorniczą i biurem rachunkowym.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb – w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta lub poprzez wykorzystanie najnowszych technik telekomunikacyjnych.

Kontakt ze mną

Zadzwoń: 601 717 087
Email: radca@kancelariaparys.pl

Radca prawny

Scroll to top